16.36 -CONSTITUTION AVENUE -Berrin Kocayurt

SEVILLA / 16:36 / CONSTITUTION AVENUE

Fotoğrafçı Hakkında

Berrin Kocayurt

Merzifon’da doğdu. Kimya Mühendisi. Boğaziçi Üniversitesi’nden emekli oldu. Işık Üniversitesi’nde Öğrenci İşleri Daire Başkanı olarak çalıştı. Halen Kadir Has Üniversitesi’nde Öğrenci İşleri Daire Başkanıdır. İngilizce bilmektedir. Bir oğlu vardır.
Daha bilinçli fotoğraf çekimi yapabilmek için, 6 aydan beri fotoğrafçılık ile ilgilenmeye başlamıştır. Muammer Yanmaz Atölyesi’nde 8 hafta temel fotoğrafçılık eğitimi almıştır. Fotoğraf konusunda kendisini daha fazla geliştirmek için; ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans Programı’na 2016-2017 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılında öğrenci olarak kayıt yaptırmıştır.
Diğer hobileri; çeşitli el sanatları ile uğraşmak, dans etmek, masa tenisi ve tenis oynamak, tatlı su akvaryumculuğu ve çiçek yetiştirmek, seyahat etmektir. 30 yıldır amatör olarak Türk Sanat Müziği çalışmalarını sürdürmektedir. Beşiktaş Musiki Derneği’nde 4 yıl Genel Sekreter, 2 yıl Başkan Yardımcısı ve 5 yıl Başkan olarak görev yapmıştır.