19.37 - Nese Karaarslan

VALENCIA / 19:37 / PLAYA DE LAS ARENAS

Fotoğrafçı Hakkında

Neşe Karaarslan

Elektrik Mühendisiyim, Dış Ticaret firmam var ve Irak ağırlıklı olmak üzere Ortadoğu Ülkelerine ihracat yapıyorum.
Halen Anadolu Üniversitesi 2.Üniversite Programı “Fotoğrafçılık ve Kameramanlık” bölümü öğrencisiyim. 3 çocuğumla birlikte İstanbul’da yaşıyorum.
Fotoğrafa 2014 yılında Muammer Yanmaz’dan eğitim alarak başladım. Fotoğraf gezilerine katılarak çeşitli ülkelere seyahat etmeyi, farklı kültürleri ve yaşamları tanımayı ve fotoğraflamayı seviyorum. Şu ana kadar fotoğrafla ilgili çeşitli atölye çalışmalarına ve karma sergilere katıldım.
Fotoğraf farkındalığımı arttırarak, görmediklerimi görmemi sağladı. Fotoğraf çekerek anı dondurmanın aslında anı sonsuza dek yaşatmak olduğunu düşünüyorum. Fotoğraf benim için bir tutku, fotoğraf çektiğimde insanlara ve hayatlara dokunduğumu yani yaşadığımı daha iyi hissediyorum, mutlu oluyorum.
Uzun yıllardır İstanbul’da yaşamama rağmen İstanbul’u yeterince tanımadığımı düşünüyorum. Ben İstanbul projesiyle İstanbul’un daha önce farketmediğim semtlerini ve farklı özelliklerini keşfetmeyi ve yaşadığım şehri daha iyi tanımayı hedefliyorum. Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam......